• לאחרונה
כוואת יד פטיש טהור פטיש בקבוק מים - משקה נחושת בעבודת יד בקבוק מים בקבוק מים איורוודה תועלת הגשת בקבוק נחושת 32 גרם משותף חינם דליפה.
zoom_in

כוואת יד פטיש טהור פטיש בקבוק מים - משקה נחושת בעבודת יד בקבוק מים בקבוק מים איורוודה תועלת הגשת בקבוק נחושת 32 גרם משותף חינם דליפה.

ILS 3.33

כמות הסחורה
check קיים

איכות עליונה עם ערבות שביעות רצון של 100% - אנו משתמשים באיכות הגבוהה ביותר ובנחושת טהורה של 100% כדי לבנות את בקבוקי הנחושת שלנו. כל בקבוק מנקה ביסודיות לאחר הייצור. בדיקה מחמירה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע של בקרת איכות שלישית הנחשבת כדי להבטיח איכות גבוהה ביותר של כל מוצר. קנו בביטחון ובדאגה ללא דאגה. אנו מציעים איכות שאין כמוהו, תמיכת לקוחות מעולה וערבות שביעות רצון של 100% . השקיעו באורח החיים הפעיל והבריא שלכם. זה אנרגיות מים והופך אותו נגד חמצון. שימוש רגיל עוזר לרענן ולהצעיר את הגוף. עמידה בפני ידידותי לסביבה ושחיקה - בקבוק המים הנחושת החדש שלך נוצר בעבודת יד על ידי אומנים בהודו, 100% בקבוק מים נחושת טהור לשתייה הוא נעים מבחינה אסתטית כמו שהוא פונקציונלי. העיצוב האלגנטי עם גימור פטיש חלק הופך את זה לבקבוק מים הוכחת דליפה שקל להחזיק/לשאת. ניקוי הבקבוק הוא רוח. משרים את הבקבוק בתמיסה של כף אחת של חומץ לבן ברציית מים אחת וכפית מלח. לשפשף ולשטוף עם סבון שטיפת כלים רגילה ומים. שפר את בריאותך - האם ידעת שנחושת עוזרת לשמור על מערכת עיכול בריאה ויכולה לעזור להגדיל את רמות האנרגיה שלך? לקבלת יתרונות מקסימליים, אחסן מי שתייה בבקבוק הנחושת לילה לפני השתייה. בקבוקי מי הנחושת שלנו מיוצרים מהנחושת הטהורה באיכות הטובה ביותר. נחושת נחשבת למינרל חיוני לגופנו. איורוודה ממליצה לאחסן מים לילה בכיד נחושת ולשתות את הדבר הראשון בבוקר לשמירה על בריאות טובה. שתיית מים המאוחסנים במשך 8-10 שעות בכלי נחושת מועילים מאוד. עוזר למערכת העיכול לבצע ביצועים טובים יותר. מאט הזדקנות. עוזר לשמור על בריאות הלב ופועם יתר לחץ דם.

מוצרים דומים..